Gündem: Covid-19 Corona- Wuhan Virüsü
  


Gündem: Covid-19 Corona- Wuhan Virüsü

her canlı, kendisine tanınan ömrün, ölüm adayıdır, ecel bahanesiyle gelir, bu hep böyle olagelmiştir.

biyolojik silah; insanın kendi ürettiği ölüm makinesi olan virüs veyahut sebebi başka nedenlere bağlı gelişimini tamamlamış, uygun koşulları bulunca doğal yolla ortaya çıkmış virüs olsun, bir şekilde ölümün bahanesi.

günümüz dünyası hem metafizik oyunlar, hem de fiziksel sinsi planlarla korku üretimine geçti. 3.dünya savaşı alışagelmiş şekilde olmayacağa benziyor, ki savaşın tam da göbeğindeyiz, algılarımızda oluşmuş, tarih kitaplarından öğrendiğimiz, cepheler, müttefikler, ihtilaf ve ittifak ülkeleri, tanklar, cephaneler, toplar, tüfekler artık sadece ülkelerin birbirine karşı yaptığı güç gösterisinden ibaret, şimdi adına operasyon denilen bir sonuca varılmayan, gencecik çocukların bile bile hiç nedenle ölüme yürümesi şeklini aldı.

nükleer bomba konusu ise er ya da geç bir şekilde bu çağda kullanılacak, şuanda ise hiçbir ülke bunu göze alamaz, bu da bir tür güç gösterisi, göz dağı.

ekonomi - ticari savaşlara gelelim, insan bozuldukça kapital sistem daha bir çirkin hal aldı, köleleşen insanlar, halklar topluluğuna dönüşüyoruz hızla. ekonomik savaşlar ve israflar neticesi intiharlar artmaya başladı. ecelin bahanelerinden biri daha. ülkeler birbirini ekonomi ile tehdit ediyor ve gayet başarılı olan ülkeler mevcut.

2007'lerde bir grup oluşturup, kimine göre fütürist gençler idik, kimine göre komplo teorileri ile kafayı bozan çocuklardık o dönemler, bize göre ise, teolojik- bilimsel ve siyasi argümanları bir kotaya alıp, tek tek değerlendirip, istatistiklere bakıp, günümüz ve sonrasındaki olasılıklarla değerlendirip neler bekliyor dünyayı ve biz neler yapabilirizin gönüllü neferleriydik. o vakitler bu kadar popüler değildi komplo teorisyenliği, yarınları o günlerden yaşadık, 2015'e kadar devam ettik ve sonra susma kararı aldık.

bugünleri ve daha da sonrasını neler beklemekte, açıkçası kılavuza gerek yok artık, her şey ayan beyan ortada. zamanların sonundayız, son adem soyuyuz 2067 senesi (+/- 2.5 yıl) itibariyle dünya ve insan soyu bambaşka bir hale gelecek ve hazır olmalıyız.

covid-19corona, wuhan adı değişse de amacı ve gerçeği değişmeyen biyolojik silahlarla (insan kendi eliyle hazırlar sonu, geri kalan her şey bahanesi), çeşitli sektör baronlarının bunu kullanıp aşı-ilaç- korunma objeleri üretimiyle ki bulunduğu veyahut iyi geldiği iddia edilen materyallerinde zaman içinde ortaya çıkacak yan etkileriyle, yaşam hakkımız görünmez kirli ellerle elimizden alınacak. buna hazır olmalıyız.

şuandaki gündem provadan ibaret, pek çok ülkede görülecek ki görülmeye başlandı, önlemler alınmaya başlandı, virüsten ziyade önümüzde doğa ile oynama veyahut doğal yol ile büyük depremler var, ülkemiz bu kuşağın tam merkezi, endonezya, şili, japonya gibi ülkeler buna hazırlıklı, can ve mal kaybı daha az olabilmekte ama bizim ülkemiz maalesef her türlü yapay ve doğal oyunlara-felaketlere karşı tedbirsiz. evet ecel bahanesiyle gelir lakin inandığım yaratıcı tedbir demekte, tedbirin önemine dikkat çekmekte.

aklımızı, ruhumuzu ve emanet bedenimizi hoyratça kullanmayalım,
korumaya çalışalım, her an ölecek gibi inananlara diyorum elbet, hazırlıklı olsunlar ve ölmeyecek gibi de, son an dahi olsa bu dünyaya bir ağaç diksinler, bilinçlerini ölüm sonrası rahat ettirmek için, bir güzelliğe, henüz imkan varken imza atsınlar. (kamu spotu)

benim inandığım yaratıcı insanlığı korusun, tüm insanlığı. helakı hak etmiş bir topluluk olduk, benim yaratıcımın eliyle değil, bizzat kendi elimizle istedik, işledik, gazabından merhametine sığınırım.

paragrafların içini daha da açmak, doldurmak mümkün idi, lakin hepimizin kendi idrakine bıraktım. örnekleri her alanda vermek mümkün idi, uzatmak istemedim daha fazla. velhasıl; benim idrakimle gündemi anlatmaya gayret ettim, şahsi olarak ise, ölümle bir zorum yok, kötü ve kötülüklerle de bir zorum yok, dünya hiçbir zaman cennet bahçesi olmamıştır olmayacaktır da, dünyaya bir meylim de yok. düşüncelerimi aktardım hepsi bu. evet.

yine de şunu ekleyeyim, ölmeden yapılacaklar listesine;

"aşkı tatmadan daha
onla sarhoş olmadan
hiç sevişmeden daha
şimdi ölmek istemem
daha hiç gülmeden"

(bkz: teoman)
(bkz: çoban yıldızı)

Sevgimle Kalın e’mi

Elif Hece Öztürk

24 Şubat 2020- Ankara

 astrolojistik@gmail.com(14) YORUMLAR ( Yorum Ekle )

Gönderen: Deniz Gökbayrak
covid 19........ - Ahhh elifim şimdi gördüm kıyamam ben sana geçmişler olsun...Allahım şafi ismiyle sarıp sarmalasın kendine dikkat et lütfen .seni çooook seviyorum kalpten..........
6 Aralık 2020, Pazar, 20:48Gönderen:
Merkez Hanımefendi - Her şey yerli yerinde, her şey yerli yerince, her şey merkezinde
4 Aralık 2020, Cuma, 16:34Gönderen: Rabia
Geçmiş olsun - Çok geçmiş olsun Elif hanım ne zamandır aklimdasiniz sosyal medyada da olmayınca merak ettim. Dedim kediye mi birşey oldu yoksa☺️ Allah şifa versin şifanızı artırsın inşallah. İyi olun. Bu hava bu sema bu gönüllüler daha sizinle.
25 Ağustos 2020, Salı, 18:18Gönderen: Rabia
Geçmiş olsun - Çok geçmiş olsun Elif hanım ne zamandır aklimdasiniz sosyal medyada da olmayınca merak ettim. Dedim kediye mi birşey oldu yoksa☺️ Allah şifa versin şifanızı artırsın inşallah. İyi olun. Bu hava bu sema bu gönüllüler daha sizinle.
25 Ağustos 2020, Salı, 18:00Gönderen: Arzu
Geçmiş olsun - “Dünya hassas kalpler için cehennem gibidir” Geçmiş olsun, dünyayı cennete çevirenlere sıkıca tutunun lütfen.
6 Ağustos 2020, Perşembe, 13:46Gönderen: Anelya
Geçmiş Olsun - Hay Allah, çok üzüldüm Elif Hanım, neyse ki atlatmışsınız çoook geçmiş olsun, Yâ Şâfî Ya Şâfî Ya Şâfî Allah'a emanet olun. Sevgiler.
22 Temmuz 2020, Çarşamba, 12:51Gönderen: ayse
Kalbiniz - Gecmisler olsun insallah, Allahim sifa versin
19 Temmuz 2020, Pazar, 13:28Gönderen: Elif Hece Öztürk
kalbim... - Selam, merak edenler için; çok yorulmuş kalbim, bir yerde duracaktı, durmasına yakın, yarını dünlerden yaşamanın ağırlığıyla, kalbimi yoran her şeye ara verdim, geçen hafta beklenen kalp krizi gerçekleşti ve artık çelikten stent takıldı kalbimin yollarına, bir daha ne kırılacak ne de yorulacak... sevgimle kalın yine de e mi...(teşekkür ederim, kalbimi bunca yorgunlukta, sevgilerinizle, dualarınızla ayakta tuttuğunuz için)
2 Temmuz 2020, Perşembe, 09:38Gönderen: Melek Ksçar
Merak - Elif Hanım nerelerdesiniz? Umarım kötü giden birşey yoktur hayatınızda
29 Haziran 2020, Pazartesi, 23:32Gönderen: Anelya
Hiç bir yerde yoksunuz :( - Yazılarınız çok şifa oluyordu bana fakat neden her yerden hesapları sildiniz ? En azından bilgilendirme yapsaydınız, gerçi arada ipuçları veriyordunuz ama ben çok üzüldüm ne yalan söyleyeyim umarım daha huzurlu daha sağlıklı ve daha mutlusunuzdur , hoşçakalın.
26 Haziran 2020, Cuma, 10:55Gönderen: deniz(dilek)
gündem dışı - seytandan ziyade kötü enerji ruhumuzu çalacak olan..ben şeytana saygı duyarım..çünkü ulvi bir yaratık..kumaşı belli..ama kötü insan esfeli safilin..kötülüğün de ötesi..iğrenç vicdansız sahte kahpe bir yaratık..ama öyle bir insan ve insanlar var ki bu kötü enerjiye bağışıklık kazanmış olarak doğmuşlar sanki. .sükürler olsun dediğim tek şey. .
27 Nisan 2020, Pazartesi, 14:48Gönderen: Deniz
Gündem dişı - Sanırım insanlığın görüp göreceği hiç bir tehlike kalmadı. Çünkü evet artık insandan daha tehlikeli bir şey yokx..
5 Nisan 2020, Pazar, 00:16Gönderen: Elif Hece Öztürk
Gugufçe - Selam Ablacığım:)

Her şey merkezinde, tam da olması gerektiği şekilde e mi.

Ruhumuzu çaldırmadan gidersek ne ala, ilüzyonist varlığını iyice aşikar etmeye başladı.
su diye uzattığını içmeden gideceğiz inşallah.

gerisi boş bomboş ...

öpüyorum ruhunuzdan...
18 Mart 2020, Çarşamba, 21:18Gönderen: ilirya seven
HASRET - ÇOK ÖZLEDİM Bİ SES VER ELİF'İM...
17 Mart 2020, Salı, 10:44