Her Telden Transit Jüpiter Akrep Burcunda Güzellemesi
  


Her Telden Transit Jüpiter Akrep Burcunda Güzellemesi

Öfke nüfuz ederken şiddetle damarlarımıza

Ve kırmak birbirimizi başka her şeyden kolayken

Akıl etsek keşke o an ölümü ve ayrılığı
Ölümü düşünen insan kendini nasıl önemser?

Ne daha önemlidir mahkeme-i kübradan!
Ölüm fikri en büyük ego terbiyecisidir
Ölümün olduğu yerde öfke hükmünü yitirir.

Anlaşmak mesele değil elbet bir yolunu buluruz
Sen önce bir abdest al bunları sonra konuşuruz.. - Ali'm Lidar 

Önden Peşin Not: Hey Sen! okuyucu, bu yazının içeriğinde, Akrep Burcuna Jüpiter geçtiğinde, bireysel yaşamınla ilgili şu şu olacak türünden genel bir yorum için tıklamışsan linke, pek umduğun yok burada, bulduğunun içinde ki bulursun umarım, daha ince, daha işlevsel, ilmin tekniğine ait daha derin ve çok işine yarayacak bilgiler var. Ona göre oku! Hani niye baştan uyarmadın, o gözlerim kör oldu, vaktim boşa gitti falan muhabbetine gireceksen baştan uyarmış olayım dedim: ) şimdiye dek pek diyen olmadı ama, neme lazım ben olsam, bu ne biçim bi yazı derdim! Sanırım derd-im:)

 

 

10 Ekim 2017 Tarihinde TSİ: 14.25’de Müşteri/Jüpiter Akrep burcuna geçiş yapacak. 8 Kasım 2018 TSİ. 13.44’de yöneticisi olduğu, tezahürlerini en rahat sergilediği Yay Burcuna geçiş yapacak. Etki sahalarına geçmeden evvel daha iyi anlamak için bu gaz devi, şimdilik Güneş sisteminin en büyük gezegeni olan Jüpiter’in, Terazi Burcundaki seyrinde, Terazi’ye özgü neler yaşandığının sağlamasını yapmak gerekir. Önce Terazi Burcunda Güneş’e sahip olanlar, sonra Terazi Burcunun 0-29 dereceleri hangi yaşam evi ise o evle ilgili gelişmeler ve yine Terazi Burcu dereceleri dahilinde kişisel gezegen, nokta ve düğümlere sahip olanlar, son 2 seneyi bir gözden geçirmeleri gerekir. Müşteri/ Jüpiter her burçta yaklaşık 1 sene kadar kalır, bazen 7 ay gibi kısa kaldığı burçlar da vardır. Jüpiter hem artı hem de eksi yönde; yayılmayı, büyümeyi, genişlemeyi, hayata baktığımız pencerenin değişimini, büyük görmeyi, kişisel ve akademik bir eğitim sürecini, geniş tarafından düşünmeyi, büyük yatırımları, dünyevi refahı, bilgiyi, yazım dünyasını, kitap vs. geniş kitlelere yayılan akademik çalışmaları ve hepsinden önemlisi, vicdanı, ahlaki ve inanç yapılanmasını, hayvan ile insan arasındaki ince çizgide insani yanımızın değerlerini yönetir. Karakter yapısının en olgun, en kâmil yönleri ve en düşük, en çiğ-yüzeysel yönleri, kısmen bu gezegenin konumu ve görünümleriyle, bir parça fikir sahibi olmamızı da sağlar. 


Düşük Jüpiter ile Yüksek konumdaki Jüpiter etkisi bir değildir. Bu yayılmak, genişlemek, büyümek, var olan bir sorunun daha da büyümesi olabilir, fiziksel açıdan bir hastalık neticesi aşırı kilo alabilir kişi, birden bedeni 2-4 beden büyüyebilir, var olan bir tümör, kist vari bir şey, birden büyümeye başlayabilir, aşırı iyimserlik, rahatlık, rehavete kapılmak, sonunda başımızı ağrıtabilir. Bir anlık güven ile, kişi büyük bir borca girebilir, daha sonrasında ödemede zorluklarla karşılaşabilir. Tüm bu yazdıklarım istatistiktir. Bireysel haritalarda gördüğüm, kişiyi takibe aldığım, neden-sonuç ilişkisiyle yaptığım birebir gözlemlerin sonuçlarıdır. Bazı şeyler elimizde, tedbir ile önüne geçebiliriz, bazı şeyler elimizde değil, kişi bu sonuçları doğuracağını bile bile de düşüncesizce harekete geçebilir, yaptıklarının sonuçlarını yaşayabilir. Bazen de yapar eder, kendi başına çorap örer, neden uyarmadın der, anlatırsın tedebbür tarafıyla görmesini istersin, neden durdurmadın der, şimdi ben ne yapacağım der, kendine suç ortağı arar. Her neyse bu anlamda düşünmek gerekir. Transitin hangi tarafından etki alacağımız ise tamamen işin ehli tarafından üzerinde iyice çalışıldıktan sonra öngörülebilir. Medyadan duyduklarınız ile hayallere kapılmamaya dikkat edin e mi. En Son 2005-2006 yılında Müşteri/Jüpiter Akrep Burcunda seyahat etmişti, sağlamasını yapmak adına o yıllara bir geri gitmede fayda var. Ama o zamanki şartlar ile şimdiki şartlar bir değil, o vakitlerdeki yaş döngün, içinde olduğun yaşın etkisini veren gezegen bir değil, o yıllardaki şuurunla şimdiki şuurun hele hiç aynı değil! Bunu hesaba katarak, ne gibi potansiyellerle karşı karşıya kalmıştın, hayatın hangi alanı büyümeye başlamıştı, bilgi düzeyinde, kendini tanıma ve geliştirme düzeyinde ne gibi sancılar çekiyordun, ne gibi kararlar almış, ne gibi hayatında önemli değişimler yaşamıştın  gibi bir seyahat iyi gelecektir. 

 

Ve neden 2 yıl?  Jüpiter’in bir evden diğer eve, bir burçtan diğer burca geçişinde, bir önceki ve bir sonraki ev ve burç dahil irdelenmesi gerekir. Bu yüzden minimum 2 seneyi gözden geçirmek gerek diyorum. Her yaşam sahnesi, kendinden önceki ve sonraki yaşam sahnesiyle bağlantılıdır. Evvel ve ahir ilişkisinde, evvel, ahirin akıbeti hakkında az çok kişiyi fikir sahibi yapar. Jüpiter etkisi yayılan bir etkidir, sahası geniştir. Girdi-çıktı hikayesi değildir.

 

Bu uzun girizgahın akabinde, Müşteri/Jüpiter’in Akrep seyrinde global ve bireysel düzeyde ne gibi etkileri olabilir ne gibi bir potansiyeller taşımakta, kimleri, hangi bölgeyi, hangi faaliyet alanlarını etkiler ve yaşadığımız deccaliyet sistemi ile ahır-ı saadetin iç içe girdiği, zamanın ruhuna katkıları neler olabilir gibi bir hava durumu sunacağım. Havalar nasıl olursa olsun, içindeki cennet her zaman günlük güneşlik olsun: ) atlas kumaş da bir bize, çul da no problem! Şimdi bu alanda problemi derin olanlar için başlayalım derhal!

 

10 Ekim 2017- 8 Kasım 2018 Jüpiter Akrep Burcunda

 

Jüpiter geçiş yaptığı burcun özelliklerini artırır, abartır, gündeme taşır. Akrep burcu denince ilk aklımıza neler gelir; Güç,Para,Seks, Hırs ve Şehvet, Doğum ve Ölüm, Çürüme ve Dönüşüm, Ortak Kazançlar, Miras, Bankalar, Krediler, Borçlar, Suç ve Ceza, Karanlık tarafımız, Savaş Oyunları, Soğuk Savaş, Şifacılık, Zehir ve Panzehir, Şiddet, Korkular, Kontrolcülük, Hükmetmek, Madenler, Yer altı kaynakları, Doğal Zenginlik Kaynakları, Baskı Oluşturmak, Takıntı, Sırlar, Gizlilik İçeren Durumlar, İstihbarat, Suikast, Tutku, Motivasyon, Manipülasyon, Rekabet, İntikam ve Kin, Bitiş ve Başlangıç, Ezoterizm (Gizli Öğretiler), Mistisizm, Derin Bilgelik, Sezgiler, Büyü gibi hem Metafizik aleme ait kavramlar hem de Dünya Yaşamı içinde bu vahşi doğada kendimizi korumak, ezilmemek, iyi yaşamak için verdiğimiz tüm savaşlar…

 

Müşteri/Jüpiter geçişinde, yaklaşık 13 aylık zaman diliminde, tüm dünya gündeminde bu konu başlıkları, daha bir derin, sarsıcı, abartılı, gündemde olacaktır. Şiddete yönelim, seks içerikli cinayetlerde artışlar, Ortak iki büyük şirketin kurduğu iş alanlarında uzun sürecek olan hukuki davalar, yumurtalık, doğurganlık, üreme organlarıyla ilgili hastalıklarda şifaya yönelik yeni kökten tedavi biçimleri, doğurganlık yetisini kaybetmeye yaklaşmış, yaşça geçkin kadınların doğumlarında artış ve menopoz evresindeki kadınların yeniden doğurganlığa sahip olmasını sağlayacak yeni tedavi biçimleri bulunacaktır.

 

Gizlilik içeren tüm dünyayı etkileyecek bilgiler ifşa olmaya yine devam edecektir. Ülkelerarası casusluk faaliyetleri, istihbarat savaşları, soğuk savaş rüzgarları yine esmeye devam edecektir. Bunlar yeni değil, zaten hali hazırda süregelen sorunlar 2010 Ocak başı itibariyle devam eden, katlana katlana bu günlere getirdiğimiz dünya gündemi, akrep geçişinde sadece daha da abartılı, daha korkulu, daha endişeli ve hatta 3.Dünya Savaşı çıkacak takıntısına sahip olanları artıracak…


Karanlık cüce suya düşmeden, ölüler diyarının taşıtı olan gemiyi, cücenin köpeği ateşin içinden kurtarmadan, zamanın ve külli kaderin görevlisi, yüce yargıç mahkemeyi ölüm diyarında suyun üzerinde kurmadan, yükselen sular, toprağı yutmadan, 3.Dünya Savaşı gibi bir şey söz konusu değil ki, bu savaş bildiğimiz savaşlar gibi olmayacak zaten, grup grup, kabile kabile, insanın insana güveni tamamen bittiğinde, insanlar hızla siretini nefsin eline bırakacak, gruplar, kabileler birbirini yiyecek başkasının toprağında, kaçışlar başlayacak şu olacak bu olacak. İşte size bir kriptolojik anlatım yaptım, az çok anlıyorsanız bu ilmin tekniğinden, karanlık cüce kim, yüce yargıç kim, ölüler diyarı nedir çözeceksiniz net olmayan ama hazırlığı olan zamanı: ) Bundan sonra hep böyle mi yazsam ne Nostradamus gibi ay ne havalı oldum :) Yalan Dünya ile seviyorum dalga geçmeyi… No Panik…

 

Terazi Jüpiter geçişinde, diplomatik ilişkiler, uluslararası davalar, açık, artık gizli olmayan düşmanlıklar, ülkelerarası ortak paydada bir araya gelmeler, hukuk sistemiyle ilgili yeni gelişmeler, herkesin arzuladığı bir adaletin ön planda olduğu eylemleri beraber yaşadık. Koç Uranüs ile görünüm yapan Jüpiter, sanat, eğlence dünyası, sosyal hayat alanında ve evlilik, ilişkiler alanında insanı bir anda şok eden epey büyük ses getiren hem ülkemizde hem de dünya genelinde pek çok haberi gündeme getirdi. Terör olayları sosyal hayatı, eğlence merkezlerini hedef aldı, ünlü isimlere ait ilişkiler dünyasında çeşitli elim olaylar cereyan etti, olaylar abartıldı da abartıldı. Bir ilişki bağlantısının nerelere kadar uzandığına dair, kimleri kimleri kapsadığına dair, büyüteç gibi gözlerle medya gündemine taşındı.

 

Şimdi Akrep geçişinde, miras, cezai yaptırım, eşler arasında nafaka ve mal-mülk, güç savaşlarına hazır olmalı dünya. Bilincinde uykuda olan canavara teslim olanlar, kadına şiddet, tecavüz, cinayet, pedofili vakalarında artışa neden olabilirler. Zaten teknolojik olarak geliştikçe, ruhların da soğuk, mekanik, duygusuz ve akılsızca kendini teslim ettiği dünyada bu tür olaylar son yıllarda epey arttı, bu geçiş ile beraber bu konulara ilişkin olayların daha da çoğalması ve acil önlem almak adına çalışmalara hız verileceğini söylemek mümkündür. Jüpiter hem yasa koyucudur hem de etik olmayan her şeye karşıdır, koruyucudur. Bir yanda ilkel güdülerde artış olurken diğer yanda çözüm için düğmeye basılacaktır. 


Tedbir hayatın her alanında önemlidir, paranoyaya bağlamadan insanların kendilerine, çevresinde olanlara, gittiği, geldiği, kaldığı, görüştüğü kişilere karşı temkinli olmasında fayda vardır. Bizzat insanın kendisinin de akrep müşteri geçişinde, karanlık ve de derin sulardan açığa çıkan, belirgin hale gelen ilkel güdüleriyle yüzleşmesinin yoğun olacağı bu süreçte, gölge yönlerini iyice tahlil edip, nedenlerini bulmaya yönelik artık hangi yöntem uygun ise, kendi inanç ve kültür yapısına, maddi durumuna göre, şifalanacağı, ehilleştireceği, bu karanlık enerjiyi olumluya çevireceği çarelere başvurmaları gerekir.  Ben deyim gerekir, sen anla bu alanlarda yine yoğun pr çalışmalarına girilecek olup, iki üç satır bişi ezberleyen, oradan buradan arap saçı haline getirip bilgiyi, bilginin bilgi olmaktan çıkıp para tuzağı haline geleceği yeni metafizik, new age kişisel gelişimciler çoğalcek: ) herkes şifacı malumunuz, herkes keramet sahibi, herkes marifet kapısından geçti : ) niye bu kadar negatif ortam diye hiç soran yok, madem bu kadar insan şifalanıyor da, niye hala ruh hastaları, niye hala aşırı hırsın kör ettiği gözler, niye hala bunca maddeye tapım cirit atıyor bu memlekette… herkes birbirini avutuyor ya da idare ediyor, herkes birbirine iyi insan, kamil insan rolü oynuyor, işin açıkçası bu, sen de, ben de, o da bitiğiz,  insanlık bitik okeye dönüyoruz… Gerçeğimiz bu ’dur! Akrep malum acı gerçekleri söylemekten çekinmez, acı sözleriyle şifalandırır, gerçeğinle yüzleştirerek seni şifalandırır. Bu yüzden şifacılık akrebin ya. Seni yaka yaka kül eder, küllerinden doğmanı sağlar! Kendisini de aynı şekilde! Toprak, ateşte pişmeden temizlenmez biliyorsun değil mi?

 

Ülkemiz adına, malum 5.evde seyredecek Müşteri, Güneş, Zühre/Venüs, Natal Müşteri/Jüpiter ve Vertex noktamızla kavuşuma geçecek, Yükselen asc, Balık nt. Uranüs, Yengeç nt. Pluto ile üçgen açılar oluşturacak. Anlayacağınız yine gündemde olacağız bol bol. Yer altı kaynaklarımız, madenler, yer altı zenginliğimiz diyelim, büyükçe büyükçe refah düzeyine ilişkin gelişmelerle dolu bir 2 sene bizi bekliyor. Tutulumlar, Ay fazları ile Tr. Jüpiter tetikleyince 5.ev alanımızı, eğlence yerleri, sanat dünyası, spor/müsabaka alanları tehlike alarmı verebilir, çocuklara yönelik eğitim ve sosyal hayatlarına ilişkin hareketli bir gündem içinde olacağızdır, maden kazaları, yer altı faaliyetleri hem jeolojik sarsıntı vs., hem de yer altı diye tabir edilen babalar dünyasıyla ilgili gündemler, ülkemiz için kara para ile alakalı dünya kamuoyunda yoğun, büyük bir gündem vs. Bu haller her vakit var da işin içinde Müşteri olunca daha bir ses getiren, öyle üç beş değil, akıl almaz paraların döndüğü işlerle ilgili bir gündem diyelim.

 

Hayatımızın her bir olayının bir sahnesi evi mevcuttur, yaşam evlerimizden bir gezegen geçiş yaparken o eve ait konularda hareketlenmeler başlar. Ya içerden senin elinle ya da dışardan başkasının eliyle. Jüpiter girdiği evdeki konuları büyütür, bazen lütuf bazen daha karmakarışık hale getirir. Açıları ve her insanın kendine özgü bireysel doğum anı görünümü, yıldız etkilerini hayra çevirmeye muktedir olacak, kaldıysa eğer hala içinde iradesiyle, hakka yakınlığı ile ne şekilde etkileneceği değişir. Transit Jüpiter 1.evden, 2.evden geçerken diye uzun uzun yazmak isterdim, ne kadar yazsam sağlıklı olmayacak, kalbim rahat etmeyecek. Jüpiter 1.eve geçince, Bireysel doğum anında Boğa’da yer almış Güneş, Mars var ise, hele ki bir de Transit Uranüs de Boğa burcuna geçmiş ise 1.evin yorumu çok başka öngörülere doğru uzar. Tr.Jüpiter 12.eve geçmiş ise, 3.Evde yer alan nt. Merkür ile muhalefet (90-square) görünüm yapmaya başlamışsa, 12.evdeki Jüpiter’in yorumu değişir, Evet Müşteri/Jüpiter yldızların El Basıt, Er Rezzak, El Ganiy, El Fettah vd. isimlerine tekabül eder de lakin, kişide bu Esmaların açığa çıkması hayatında tezahürlerini yaşaması için o 3.Evdeki Merkür/Utarid blokajını kaldırmak gerekir. İş bu nedenle, dahili dekorasyon, demirbaş, emtia, iç ve dış risk alanları, tedbir ve kişiliğin olgun ve yüzeysel yanları önemli, sigorta her şeyi kapsamıyor. Yeniden zeyl düzenlenmeli: )

 

Her gezegenin, ay düğümlerinin, Arap noktalarının ve yaşam evlerinin, bir yaş döngüsü vardır, Jüpiter’in de bir döngüsü vardır. 24 yaşındaki döngü etkisi ile, 35 yaşındaki bilince ulaşan etki bir değildir. Bu ilim öyle sıradan, salt yaşadığın şu dünyaya yönelik olarak kullanacağın bir ilim değil, bu ilim buradaki fani hayatın ile ebedi hayatın arasında köprü olan bir ilim. Reenkarnasyon diyorsunuz e peki, karma diyorsunuz e peki, Dünya yaşamı bir keredir, o bir kerelik yaşamda karma dediğiniz de farklı bedenlerle yeniden dünyaya gelme dediğiniz de ne varsa hepsi bir hayatın o da şuandaki bedeninizle olan hayatın içindedir. Bu ilim, bu yıldızlar, burçlar hepsi topu topu 3 saniye olan, göz açıp kapamasından daha kısa olan hayatınızın zaten içinde. Düşün şimdi, kaç defa öldün dirildin şu tek biricik hayatının içinde, düşün bakalım kime neler ettin, bilerek ya da bilmeyerek hangi hataya düştün ve kimlerin de hayatına mal oldu hataların ve sonra hangi hatanla bu hayatta yüzleşmedin ki, hangi vicdansızlığın karşına gün gelip dikilmedi ki, ektiğin neyse aynısını ne vakit biçmedin ki, sen hiç nohut ekip de gül dereni, Gül biçeni gördün mü? Hele bi düşün bunları şimdi? Kurtar temizle bilincini deccaliyetin oyunlarından, oyuncularından, oyuncaklarından ve kendine gel İnsan! Amaaaan gaza gelmişim pardon şimdi fark ettim, bana ne oluyorsa, ablanız coşuyor zaman zaman, keşke kaygıları olan biri olaydı da ay ben şunu yazmayım, bunu demeyim diyeydi, ama artık çok geç, ablanın kumaşı bu, malzeme bu, ürün bu:)

 

Ay dur hızım kesilmedi, şu noktaya da temas edeyim, azıcık bilgi vereyim, kaçayım.

 

Bu dünyada zaten 12 hayatın içinden geçiyorsun, içinden geçtiğin o 12 hayatı, o 12 dersi, 7 hal ile deneyimliyorsun, o 7 halin de içinde 7 şube daha var, negatifi ve pozitifiyle, şerri ve hayrı ile, tüm bunları bu biricik hayatının içinde deneyimliyorsun. Ananın atanın genlerinden getirdiği, ki nesil önemli, eksiğinin tamamlayıcısı oluyorsun, kusurlarının helallik istenilen işlerinin de… Ama ben diyeyim günahı sen de karması, kimse kimsenin günahını/karmasını üstlenmiyor… Senin hammadden toprak, o toprağı buradayken pişir, arıt, temizle ateşte, kalmasın ebedi hayatın ateşine. Kusursuz, günahsız, melek şu bu vs. değiliz, olmayacağız da hiçbirimiz, Musa Peygamber dahi katil idi, ne hatan, günahın olursa olsun, var ise kul ile hak-hukuk meselesini bu dünyada iken halletmeye bak, kalbinde kararma oluyor ise, bu dünyadayken parlatmaya bak. Düşüncelerinin zinciri kopmuş ve her türlü şerri kendinde yapmaya hak görüyorsan bu dünyadayken zincirlerini toparla. Başka bir bedenle gelmeyeceksin buraya, kesin bilgidir arkadaşlar yayalım lütfen: )

 

Velhasılı kelâm: Sözün Özü, Körü körüne iman etmeden ya da aman yea bilmem kaç milyon km. Ötedeki bir gezegen bir yıldız mı etkiliyor yeryüzünü demeden, şahit ola ola gitmek gerek sanırım. Doğruyu ve yanlışı ayırt etmek, nokta kadar olan ilmin cahilane çoğaltılmış olanlarını elemek, öz olanının hakikatine ermek gerek sanırım. Müşteri/ Jüpiter deyince, işte şu burca giriyor, bu sene Akrepler için şahane bir yıl olacak gibi sığ ve genel bir yorumdan, magazin astrologlarının söylemlerinden bi zihinleri kurtarmak, temizlemek gerekiyor sanırım.

 

Bu ilim çok ince bir ilim, bir cerrahın, elindeki neşteri, eli hiç titremeden hasta olan bölgeye vurması gerekir, Hastalık aynı dahi olsa, neşter gerektiren bölge aynı değildir, hastalığın adı safra kesesi hastalığıdır, ama kiminin ki sarılığa dönüşmüştür, kiminin karaciğerine taş yapışmıştır, kiminde taş yapmıştır, kiminde iltihap, her insanın iç organ sistemi, büyüklüğü, küçüklüğü aynı değildir. Görünüm de bile farklılıklar mevcuttur. Bir yorum, bir öngörü yaparken buna dikkat etmek gerekir sanırım. İnsanların bu ilime olan önyargılarını, alaycı bakış açısını ve bu ilimde dosdoğru ilerleyenleri hafif görmelerinde, biraz da göz önünde olan isimlerin genelleme, ezbere, copy-paste yorumlarının katkısı var. Artık kendilerine çeki-düzen vermeleri, şu ilimi salt ticari pazar görmeyi ve popülizm aracı olarak kullanmayı bir sonlandırmaları gerek sanırım. Jüpiter’in her burç değişiminde, o burç mensuplarına ilişkin her şey mükemmel olacak, şansınız artacak, Jüpiter size zenginlik getirecek vs. söylemleri gerçekten hiç şık durmuyor bilesiniz e mi. Evet Esma aynıdır, ama müsemma insanına göre değişir. Hayatına, yaşadığı coğrafyaya, aile-kültür yapısına, kişiliğine, kendini eğitip getirdiği noktaya ve dahi kişinin kalbine, niyetlerine göre değişir etkileri. Öncesi olan ise elbette hasat yapacaktır, öncen yok ise neyin hasatını beklersin!

 

Farkındayım çok uzun yazıyorum, kimi diyor yaz yaz, kimi diyor çok uzun, ben yine bildiğimi yapıyorum! Kimseye göre şekil alamam, alamıyorum! 27 sene geçmiş, alsam alırdım her hâl! Her Telden yazmayı münasip gördüm kendime, biliyorum satır aralarından yine cımbızlayacaksınız işinize geleni, gelmeyeni bekleme yapma, oku geç.

 

Yıldızların enerjisi saftır, yeryüzünde bu enerjilere kıyafet giydiren insanın kendi bilincidir. Elif’e oradan, gökyüzü mavisi, dore işlemeli, efil efil, şık bir elbise seç:) Gömdüm siyahları, geliyorum Annem!

 

Sevgimle Kalın e’mi

Elif Hece ÖZTÜRK

15 Ekim 2017- Şirâz’dan bildirsem

 astrolojistik@gmail.com


(6) YORUMLAR ( Yorum Ekle )

Gönderen: Eminedemir
Bi rica - Nalan hanımın bahsettiği makaleyi bulamadım yardım edebilecek varmıdır
5 Aralık 2017, Salı, 07:13Gönderen: ÖZLEM:)
İLHAM PERİME.. - Körü körüne iman etmeden ya da aman yea bilmem kaç milyon km. Ötedeki bir gezegen bir yıldız mı etkiliyor yeryüzünü demeden, şahit ola ola gitmek gerek sanırım. Doğruyu ve yanlışı ayırt etmek, nokta kadar olan ilmin cahilane çoğaltılmış olanlarını elemek, öz olanının hakikatine ermek gerek sanırım. Müşteri/ Jüpiter deyince, işte şu burca giriyor, bu sene Akrepler için şahane bir yıl olacak gibi sığ ve genel bir yorumdan, magazin astrologlarının söylemlerinden bi zihinleri kurtarmak, temizlemek gerekiyor sanırım. Bende en çok bu parağrafı sevdim Yarabbim sana şükürler olsun Elif ablamı benim karşıma çıkardığın için daha ne diyim ki..Rabbim sağlıklı huzurlu hayırlı başarılı hep birlikte yıllar nasip etsin inşallaj..:)Allaha emanetsiniz..
24 Ekim 2017, Salı, 12:04Gönderen: Emel Berber
Teşekkürler - Çoook teşekkür ederim. İyi ki varsiniz.
21 Ekim 2017, Cumartesi, 13:34Gönderen: Deniz Gökbayrak
Jüpiter Akrep transiti ile ilgili - Elifcim harika bir yazı olmuş.emeklerine sağlık.yaklaşık 3 yıldır astroloji ile uğraşıyorum. ( Saf yıldız enerjilerine kıyafet giydiren bilincimizdir )....sözü süper..işte bunun anlaşılması gerekiyor.İnsanoğlu bu enerjileri müsemması kadar algılıyor....bu yüzden hiç harita bakmak gelmiyor içimden. çooook teşekkürler..
20 Ekim 2017, Cuma, 18:02Gönderen: çiler ceylan yüce
Jüpiter akrepte olsa ne yazar... - harıka bır yazı yine elifcim..evet, içinden kaç cümleyi cımbızla ayırıp defterıme yazıp incelemek ve ögrenmek üzre ayırdım yine bilemezsin...en dikkatimi ceken 12 hayatın içinden geçilip 7 hal ile denenmemizdi.O paragrafı defalarca okudum..eger bu konuyla ilgili instagramında birseyler paylaşıp bizleri bilgilendirirsen cok sevinirim.Yine okumaya doyamadıgım bir yazındı emegıne saglık..
16 Ekim 2017, Pazartesi, 20:11Gönderen: Nalan
Bize atlas kumaşta bir culda bir no problem😊Olsada olur olmasa da olur. - Seni yaka yaka kül eder, küllerinden doğmanı sağlar!Kendimizde gözlem yapa yapa gideriz.Kulaga küpe beyne kazılması gereken ogutler.Akrebi seviyom ben.Akrep dendimi aklima hep bı makalen vardı mezarlardan yükselen bahar sesleri gelir.Kullerimden dogarim yikintilarimin üstünde oturur bide nescayfemi içerim😊Ellerine emeğine yüreğine sağlık gurban.Gul kokulu odalardan gül kokuları gelmiş yine.Sevgimle😘🐬(Dip not Balıkta 5 gezegen Akrepte Neptün, Bogada Jupiter,8.evde Basakta Pluto,Uranüs,Mars.GORELİM BAKALİM MEVLAM NEYLER NEYLERSE GUZEL EYLER)
16 Ekim 2017, Pazartesi, 05:30